Moravskoslezské kulturní Ceny Jantar

Galavečer: Vyhlášení Ceny Jantar

Slavnostní galavečer spojený s předáváním Cen Jantar se uskuteční v neděli 15. dubna od 18 hodin v hale Gong v Dolních Vítkovicích v Ostravě. V prodeji jsou dva druhy vstupenek.

Běžná vstupenka platí pro vstup na ceremoniál, během kterého budou vyhlášeni laureáti. Součástí ceremoniálu bude bohatý program, který se v současnosti připravuje. Můžete se těšit na absolutní špičku moravskoslezské kulturní scény. Zatím lze potvrdit, že na galakoncertu zazpívá první dáma ostravské opery Eva Dřízgová-Jirušová, zahraje mimo jiné houslový virtuóz Jiří Vodička a vystoupí i karvinský sbor Permoník.  Jména dalších vystupujících zveřejníme v následujících týdnech a nebude jich málo. Uvedená cena vstupenek platí do konce února.

VIP vstupenka zajišťuje držitelům navíc přístup na afterparty, která potrvá do pozdních nočních hodin a které se kromě nominovaných umělců zúčastní i špičky kulturního života v Moravskoslezském kraji. Součástí VIP vstupenky je také občerstvení. Počet VIP vstupenek je limitován a jejich prodej může být ukončen bez předchozího upozornění.