Galavečer

Oceňování laureátů Moravskoslezských kulturních Cen Jantar za rok 2018 se uskuteční v ostravské hale Gong 3. března 2019 od 18 hodin.

Galavečer bude moderovat osvědčené duo Lada Bělašková a Lumír Olšovský, více než dvouhodinový program zpestří vystoupení špičkových interpretů s kořeny v Moravskoslezském kraji.  Na galavečeru vystoupí zpěvák Tomáš Klus s orchestrem , ostravské kapely Nedivoč a February, rovněž ve spojení s orchestrem, jazzman Boris Urbánek, cimbalista Jan Rokyta se souborem Ensemble Flair a zpěvačkou Klárou Blažkovou, sopranistka Barbora Řeřichová, která loni získala Cenu Jantar v kategorii opera, muzikálový zpěvák Juraj Čiernik a také klarinetista Igor Františák, který byl v minulém roce nominován v kategorii artificiální hudba. Jména dalších účinkujících budou přibývat v následujících dnech.

V prodeji jsou dva druhy vstupenek:

  • Běžná vstupenka zahrnuje vstup na galavečer.
  • VIP vstupenka zahrnuje vstup na galavečer, vstup do VIP zóny, která bude otevřena již od 17 hodin, a účast na afterparty, které se po skončení galavečera zúčastní špičky kulturního života Moravskoslezského kraje. Součástí afterparty je přípitek a jídlo. Nápoje kromě přípitku si účastníci hradí.