Vstupenky na Ceny Jantar

Oceňování laureátů Moravskoslezských kulturních Cen Jantar za rok 2018 se uskuteční v ostravské aule Gong 3. března 2019 od 18 hodin.

Galavečer bude moderovat osvědčené duo Lada Bělašková a Lumír Olšovský, více než dvouhodinový program zpestří vystoupení špičkových interpretů s kořeny v Moravskoslezském kraji.  Na galavečeru vystoupí zpěvák Tomáš Klus s orchestrem pod vedením dirigenta Jakuba Žídka , ostravské kapely Nedivoč a February, rovněž ve spojení s orchestrem, pianisté Tomáš Kačo a Boris Urbánek, cimbalista Jan Rokyta se souborem Ensemble Flair a zpěvačkou Klárou Blažkovou, sopranistka Barbora Řeřichová, která získala historicky první Cenu Jantar v kategorii opera, muzikálové hvězdy Hana FialováJuraj Čiernik a také Lotz Trio a klarinetista Igor Františák, který byl za rok 2017 nominován jako Instrumentalista roku v kategorii artificiální hudba. Na galavečeru zazpívají také loňská nositelka Ceny Jantar za muzikál Martina Šnytová, Patricia Janečková Adam Živnůstka a Radek Melša, které znáte z ostravského muzikálu Romeo a Julie. Chybět nebudou ani členové Koncertního sboru Permoník z Karviné, vítězové kategorie Hudební těleso roku 2017. Vystoupí také několik sólistů baletního souboru Národního divadla moravskoslezského v Ostravě.

V prodeji jsou dva druhy vstupenek:

  • Běžná vstupenka zahrnuje vstup na galavečer.
  • VIP vstupenka zahrnuje vstup na galavečer, vstup do VIP zóny, která bude otevřena již od 17 hodin, a účast na afterparty, které se po skončení galavečera zúčastní špičky kulturního života Moravskoslezského kraje. Součástí afterparty je přípitek a jídlo. Nápoje kromě přípitku si účastníci hradí.