Vstupenky na Ceny Jantar

Oceňování laureátů Moravskoslezských kulturních Cen Jantar za rok 2019 se uskuteční v ostravské aule Gong 31. května 2020. Zakoupené vstupenky na původně avizovaný termín zůstávají v platnosti.

Galavečer bude moderovat osvědčené duo Lada Bělašková a Lumír Olšovský, téměř tříhodinový program zpestří vystoupení špičkových interpretů s kořeny v Moravskoslezském kraji.  Oznámeno bylo vystoupení frýdecko-místecké kapely Mirai, muzikálových hvězd Lukáše Adama a Martiny Šnytové, ostravské sopranistky Veroniky Holbové-Rovné, zpěvačky Vladivojny La Chia, klavírního virtuosa Iva Kahánka, krnovské kapely Bratři Orffové a také post-hardcorových The Truth Is Out There. Většina kapel a zpěváků vystoupí za doprovodu dvacetičlenného orchestru a někteří i společně s dětským sborem Permoník.

 

V prodeji jsou dva druhy vstupenek:

  • Běžná vstupenka zahrnuje vstup na galavečer.
  • VIP vstupenka zahrnuje vstup na galavečer, vstup do VIP zóny a účast na afterparty, které se po skončení galavečera zúčastní špičky kulturního života Moravskoslezského kraje. Součástí afterparty je přípitek a jídlo. Nápoje s výjimkou přípitku si účastníci hradí

Předprodej byl ukončen